Sen o bílých Vánocích

Nosit výrazné bílé oblečení po celý rok se může zdát docela odvážné. Bílé látky jsou obzvlášť problematické v zimním období, kdy je vlhko, bláto, námraza a vše, co s tím souvisí. Bez ohledu na to, zda si užíváte dovolené na lyžích, nebo jste v mrazivém dopoledni na procházce v parku, vždy jste vystaveni riziku, že na krásně bílém oblečení ulpí typická zimní skvrna. Určitě se vám již stalo, že jste během dne jste za deštivého počasí šli ulicí plnou lidí, potýkali se s deštníkem, když tu okolo vás prořítilo auto a z kaluže vyslalo vaším směrem spoustu špíny a bláta – samozřejmě přímo na čisté oblečení. To je zkrátka jedna z radostí, které nás čekají každou zimu. Skvrny od bláta nebo nebo špinavé vody však nejsou tím jediným, co bílému oblečení v zimě hrozí. Svařené víno nebo cider jsou stále oblíbenější, což dvojnásob platí pro období Vánoc. Tyto nápoje však mohou také představovat riziko pro šaty. V mrazivé zimě je krásná představa, že si můžeme odpočinout u krbu a vychutnat si teplý nápoj. Nápoje jako káva či horká čokoláda však mohou zanechat skvrny, které se jen obtížně odstraňují.

 

Nemusíte se však obávat, i když se vám vše může zdát jako nesplnitelný úkol. Odstranění dokonce i těch nejodolnějších skvrn z bílého zimního oblečení může být docela snadné, když se budete řídit našimi tipy na odstranění skvrn z bílého oděvu.

 

Myslete rychle

Při odstraňování obtížně odstranitelných skvrn je nejdůležitější rychlá reakce. Pokuste se skvrnu navlhčit mokrým hadříkem a vysát ji (nedrhněte ji však, protože by se mohla rozšířit). Pokud zareagujete dostatečně rychle, skvrna nebude mít šanci zaschnout. Pravděpodobnost, že se vám bílé oblečení podaří udržet v běloskvoucím stavu a bude vypadat jako nové, je v takovém případě velmi vysoká.

 

Je potřeba použít ty správné prostředky a nástroje

Složení produktů Vanish je takové, aby se vypořádalo i s nejodolnějšími skvrnami. Jsme obzvlášť hrdí na to, že se nám podařilo vyvinou řadu produktů pro specifická použití, které přesně odpovídají vašim potřebám. V tomto případě představuje správnou volbu pro bílé zimní oblečení přípravek Vanish Oxi Action Crystal White.

Takže tady je: umožní vám neomezený výběr z módní nabídky a přinese závan bílé dokonce i do nejtemnějších zimních dnů.