Je vaše miminko nejlepší na celém světě?

 

Mnoho pyšných maminek již poslalo obrázky svých miminek ve věku 4 až 12 měsíců a nyní můžete hlasovat pro svého favorita. Pro všechny registrované je k dispozici i množství slevových kuponů a vzorků zdarma.

Ne vždy jsou miminka sladká a rozkošná, jak vám jistě potvrdí každý rodič. Někdy je to s malými caparty více než těžké. Kromě nevyhnutelných nepříjemných zvuků a zápachů, když příroda volá, je tu ještě čas krmení, kdy dokážou vytvořit neuvěřitelný nepořádek (což je navíc velmi stresující pro rodiče!). Když miminko krmíte sami, není to až tak zlé, ale jakmile dostane vlastní příbor, může se stát cokoli! Nejlepší je smířit se s tím, že díte prostě udělá nepořádek, a užívat si kouzelné okamžiky, které s ním trávíte.

Nemusíte se ani obávat, když zjistíte, že váš oblíbený ubrus je doslova pokrytý skvrnami nebo že každý týden musíte kupovat nový bryndák. Jedním z nejlepších tipů na odstranění skvrn, jak zakročit proti skvrně okamžitě a poté dát oděv/ubrus do pračky, přičemž k běžnému pracímu přípravku přidáte odměrku prášku Vanish Oxi Action – a vše bude zase jako nové.