Fotbal

Skvrny od bláta

 

Snad každý hráč se několikrát za zápas ocitne na zemi. Alespoň trocha bláta na dresu prostě k tomuto sportu patří. Velká část zápasu se odehrává na zemi nebo těsně nad ní, když se bojuje o míč, a samozřejmostí jsou i časté pády na zem, takže je přirozené, že na konci jsou od bláta hráči i jejich dresy. Vanish se s blátem naštěstí vyrovná bez nejmenších problémů! Při čistění skvrn od bláta mějte na paměti následující záležitosti:

Nemusíte tomu sice věřit, ale čištění skvrn od bláta je daleko snazší, pokud jsou skvrny suché, a nikoli ještě vlhké. Když je bláto ještě vlhké, rozmazává se a skvrna od něj se rozšiřuje, ale když je zaschlé, můžete ho odloupnout. Po odloupnutí bláta postižené místo opláchněte.

 

Skvrny od potu

I když je chladno, fotbal je sport, při němž se všichni zpotí. V případě všech hráčů jde o neustálé fyzicky náročné souboje. As for the backs, sprinting can get the sweat glands going. V důsledku toho všeho je dres vždy zpocený. A stulpny samozřejmě také. Máme však trik, jak skvrny od potu odstranit:

 

Nejlepším způsobem, jak skvrny od potu odstranit, je důkladné odmočení ve vodě s tekutým přípravkem Vanish Oxi Action. Namáčení ve 4 litrech teplé vody se 100 ml gelu by mělo trvat hodinu. A potom znečištěnou věc dejte do pračky!

Nejlepším způsobem odstranění skvrn od potu je namáčení, což můžete vyzkoušet i se staršími kusy oděvu nebo s dresy, kterých se z nějakého důvodu nechcete zbavit. Oblečení lze provádět i často.

 

Skvrny od krve

Fotbal je velmi fyzicky náročný sport, tak se je smutným faktem, že hráči se někdy nevyhnou zranění. Mnohá zranění jsou prostě modřiny nebo podlitiny, ale někdy jde i o krvavé šrámy. We've often seen international players with a cut brow, and perhaps a change of top at half time, so what to do with the kit? Skvrny od krve odstraňuje Vanish dost spolehlivě. Přečtete si krátký rozbor postupu, jak s dresem naložit, aby byl opět jako nový:

 

Pokud nemáte Vanish okamžitě po ruce, dejte skvrnu pod proud studené vody a vystavte mu obě strany látky, aby se z ní krev vyplavila.

Účinné je také vysátí skvrny ubrouskem.

Máte-li Vanish, namočte oděv nejdéle na hodinu do vody s 1 odměrkou prášku Vanish Gold Oxi Action.

Poté vyperte běžným způsobem s běžným pracím přípravkem. Skvrna by měla zmizet a dres by měl být zase jako nový.