Aby bílé prádlo bylo v létě vždy čisté

Aby vypadalo skvěle, než si ho obléknete

Můžete mít štěstí a vyhnout se veškerým nepříjemným skvrnám, ale bílé oblečení stejně časem šedne, tedy pokud se o něj náležitě nestaráte. Máme pro vás několik tipů, jak bílému oblečení dodat jas:

 

Je lepší vyprat bílé oblečení, než ho dávat do čistírny. Vyvarujte se praní bílého oblečení společně s barevným a vždy zkontrolujte visačku, kde by mohly být pokyny pro praní, které platí jen pro daný kus oděvu.

Nepoužívejte při praní klasické bělidlo, protože oděvy by mohly zažloutnout. Zkuste použít Vanish Oxi Action Crystal White, což je nejmodernější produkt, který uvolňuje špínu z vláken, aniž by poškozoval látku. Dokáže zesvětlit bílé prádlo až o 3 odstíny bílé.

Vždy před praním rozepněte veškeré knoflíčky, aby nedošlo k vytažení a poškození látky okolo knoflíkových dírek.

Zamyslete se nad investicí do napařovací žehličky, protože pára se dostane do záhybů a navlhčí je, takže půjdou snadněji vyžehlit. Je také jemnější k oblečení než klasické žehličky, protože na ní lze nastavit nízkou teplotu a vysokou úroveň napařování.

Zamyslete se, jak a kde bílé prádlo a oblečení uchováváte. Rozhodně je ukládejte na jedno místo v šatníku, aby nedocházelo ke kontaktu s barevným oblečením, což by mohlo mít za následek nepříjemné skvrny.

Každodenní rutina a uvolnění o víkendu

Bílé oblečení je skvělé do práce, ale dojíždění a celý den v kanceláři skýtají nekonečnou řadu příležitostí, kdy na něm mohou ulpět nepříjemné skvrny. Vzhledem k množství cestující hromadnou dopravou je opravdu proč se o bílý oděv obávat. Zvažte, jestli by nebylo vhodné vzít si na sebe nějakou lehkou bundu jako ochrannou vrstvu, která bílé oblečení na cestě do práce ochrání. V podpaží a okolo límečku se mohou objevit žluté stopy po skvrnách od potu, které běžným praním nelze odstranit.

 

Vanish sprej Oxi Action poslouží jako dobrý odstraňovač veškerých skvrn, které na oblečení mohou ulpět během víkendu. Od skvrn od trávy během pikniku po skvrny od rozlitého červeného vína během večírku jde vždy o to, aby skvrna byla zaznamenána co nejdříve. Potom můžete prakticky okamžitě uvést bílé oblečení do původního stavu.