Aby bílé prádlo bylo opravdu co nejbělejší

Bílé prádlo

Bílé oblečení často ztrácí zářivou barvu, šedne a je nevýrazné. Ztrácí svoji původní bílou barvu a časem šedne. Jde o přirozený důsledek používání, nošení a pravidelného praní, ale nejde o nevyhnutelnou záležitost. Udržovat bílé prádlo zářivě bílé nemusí znamenat nepřekonatelnou překážku.

 

Pokud ho perete v pračce, je důležité pravidelně ji čistit. Časem se v bubnu mohou nahromadit usazeniny, které se mohou uvolňovat do bílého prádla, které je pak v důsledku zašedlé a nevýrazné. Pokud není čistá pračka, sotva můžete očekávat, že bude čisté prádlo, které v ní perete! Pračku doporučujeme důkladně čistit jednou za tři měsíce. A nakonec: bílé prádlo by se mělo prát po každém nošení, a to s přidáním odměrky přípravku Vanish Oxi Action Crystal White. To platí i v případě, že vypadá čistě. Mastnota z kůže se časem nahromadí a propůjčí bílé látce poněkud špinavý vzhled. A nic nezmění ani důkladné vyprání.

 

Nemusíte mít obavy ani tehdy, pokud toto čtete poněkud pozdě. Chcete-li mít zašedlé bílé prádlo opět zářivě bílé, nechte svoje oděvy namočené ve vodě s přípravkem Vanish Oxi Action Crystal White až 6 hodin. Poté bílé prádlo perte zvlášť s přidáváním odměrky přípravku Vanish Oxi Action Crystal White do každé dávky. Tak bude bílé prádlo vždy naprosto bílé.

 

Odstraňování skvrn: předčistěte všechny skvrny, kterých si všimnete, s použitím roztoku přípravku Vanish a teplé vody. Poté nezapomínejte prát bílé prádlo vždy zvlášť s přidáním odměrky přípravku Vanish Oxi Action Crystal White, aby bylo vždy v perfektním stavu.

 

Vždy zkontrolujte typ látky, na které mohou skvrny ulpět a podívejte se do našich průvodců, jak z dané látky obtížně odstranitelné skvrny odstranit. Nyní už se stačí jen obléci a dávat pozor, abyste někoho příliš neoslnili!