Hluboko zažraná špína a kobercích - Řešení 1

Hluboko zazrana spina na kobercich – Reseni 1

 

Čistič koberců na velké plochy Vanish Shake & Clean

Před použitím dobře vyvětrejte místnost. Před použitím vysajte koberec vysavačem. Před použitím balení produktu Vanish důkladně protřepte, čímž zvětšíte plochu, kterou přípravkem pokryjete. Odstraňte uzávěr a naneste přípravek pokaždé na čtvercovou plochu s délkou strany 0,8 m. Řiďte se návodem na balení s sypte prášek na koberec rovnoměrně. Není nutno zvlhčovat vodou. Pomocí kartáče s měkkými štětinami okamžitě důkladně vkartáčujte prášek do koberce. Poté postup opakujte na další čtvercové ploše. Nechte prášek zaschnout po dobu alespoň 20 minut. Lahev s přípravkem pečlivě uzavřete. Vysavač vyprázdněte, nebo v něm vyměňte sáček. Nyní celý koberec důkladně vysajte. Po dokončení čištění můžete ve vzácných případech na koberci spatřit světlé flíčky. Prášek se totiž může přichytit k pozůstatkům skvrn. Tyto usazeniny můžete odstranit jemným kartáčem a následně vysát vysavačem.

Bylo to správné řešení pro vaši skvrnu?

Nenašli jste hledané řešení?

Hluboko zažraná špína, mastnota a písek mohou zkrátit dobu životnosti koberce. Když šlapete na koberec, hluboko zažraná špína s pískem odírají vlákna jako brusný papír. Zrnka špíny zachycená hluboko ve vláknech odírají koberec, což může mít za následek brzký vznik vyšlapaných tras. Koberec pak vypadá opotřebované a zašle. Při chemickém čištění „nasucho“ se celá procedura obvykle soustředí na vyčistění vrchní části vláken, takže hlouběji zažraná špína a písek zpravidla zůstávají v koberci i po něm. Vanish čistí celý koberec, tedy celá vlákna od jejich spodní části po vrchní část.

Oblíbené články

Špína hluboko zažraná do koberce může představovat ošemetný problém. Příkladem může být, že předchozí obyvatelé vašeho nového domova nečistili koberce, případně se špína prostě za všechny ty roky nahromadila. Nemusíte však mít obavy, protože řada čističů koberců Vanish vám pomůže vyčistit koberec tak, že bude 5× čistší než po vysátí!