Červené víno a barevné tkaniny

Jak odstranit skvrnu

Na BÍLÉ PRÁDLO použijte prášek Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo s bělicím efektem a na BAREVNÉ PRÁDLO použijte prášek Vanish Gold Oxi Action

Cervene vino na obleceni – pro barevne pradlo

 

Vanish Gold Oxi Action odstranovac skvrn

Vanish Gold Oxi Action odstraňovač skvrn

Vanish Gold odstraní za pouhých 30 vteřin až 7 dní zaschlé skvrny*

Prášek Vanish Gold Oxi Action

Namáčení

1:

Nechte zcela rozpustit 1 odměrku prášku Vanish ve 4 litrech teplé vody (max. 40 °).

2:

Barevné prádlo namočte na 1 hodinu (nejdéle), bílé prádlo na 6 hodin (nejdéle).

3:

Přidejte další odměrku prášku Vanish k praní a perte s běžným pracím přípravkem jako obvykle.

Důležité:

Vždy se řiďte návodem k použití nacházejícím se na obalu produktu Vanish. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na lakované nebo barvené povrchy – například dřevo, kovy atd.

Bylo to správné řešení pro vaši skvrnu?

Nenašli jste hledané řešení?

Naše odborné tipy

Náš hlavní tip na odstranění skvrn od červeného vína je nenechat skvrnu zaschnout! Nevyčistíte-li skvrnu okamžitě, bude později obtížnější ji odstranit. Rovněž bychom radili znečištěnou textilii nevysušovat, dokud se vám skvrnu od červeného vína nepodaří odstranit k plné spokojenosti.

Rychle na skvrnu nasypte sůl, aby červené víno nasála. Na dané místo zlehka přikládejte suchou utěrku. Dejte pozor, abyste skvrnu ještě nezvětšili.
Nezapomeňte se snažit přikládat ji ve směru od okraje doprostřed skvrny, aby se skvrna nezvětšila. Nesnažte se skvrnu od červeného vína utěrkou vydrhnout, protože hrozí, že ji rozmažete a zvětšíte.

Místo, na které se víno vylilo, zkuste znovu vysát novou papírovou utěrkou navlhčenou vodou. V případě nutnost zopakujte krok 2.

 

Test partner 1

test partner 1

Test partner 1

test partner 1

Oblíbené články

Všichni jsme to zažili: rozlili jsme sklenici červeného vína a to se nám dostalo na šaty nebo na koberec. Rozlité červené víno může pokazit večeři nebo vás uvést do rozpaků na networkingové akci. Nemyslíme si, že by skvrny od červeného vína měly pro kohokoli představovat problém. S přípravkem Vanish Oxi Action se můžete spolehnout, že zbavit se skvrn od červeného vína bude snadné.