Červené víno a kobercích - Řešení 1

Cervene vino na kobercich – Reseni 1

Vanish Powerspray na koberce - odstraňovač skvrn

Vanish Oxi Action Powerspray na koberce - odstraňovač skvrn

Vanish Oxi Action Powerspray na koberce - odstraňovač skvrn pomáhá odstraňovat odolné skvrny z koberce a čalounění.

Vanish sprej na koberce a čalounění

V případě čerstvé skvrny:

Odstraňte ulpělou špínu tak, že na ni budete zlehka přikládat papírový nebo bavlněný ručník. Poté skvrnu postříkejte přípravkem a nechte ho působit nejdéle 5 minut. Poté opět zlehka přiložte čistý, savý hadřík.

V případě zaschlé skvrny:

Postříkejte skvrnu přípravkem a nechte ho působit 5 minut. Poté místo zlehka otřete čistým, savým hadříkem

Bylo to správné řešení pro vaši skvrnu?

Nenašli jste hledané řešení?

Naše odborné tipy

Náš hlavní tip na odstranění skvrn od červeného vína je nenechat skvrnu zaschnout! V okamžiku, kdy je zřejmé, že skvrna vznikla, zakročte okamžitě, protože později bude její odstranění těžší.

Rychle na skvrnu nasypte sůl, aby skvrnu nasála. Dané místo vysajte vysavačem nebo na něj zlehka přikládejte suchou utěrku. Dejte pozor, abyste skvrnu na koberci ještě nezvětšili.

Místo, na které se víno vylilo, zkuste znovu vysát novou papírovou utěrkou navlhčenou vodou. V případě nutnost zopakujte krok 2.

K odstranění zbytku skvrny použijte co nejdříve Vanish sprej na koberce a čalounění.

Oblíbené články

Skvrny od červeného vína se na koberci objeví snad na každé party či oslavě. Když se zábava rozproudí, někdo prostě dřív nebo později nějakou tu sklenici převrhne. Na první pohled se zdá, že koberec je navždy zničený, ale nemusíte mít obavy, protože Vanish sprej na koberce a čalounění vám pomůže obnovit koberec tak, aby vypadal jako v okamžicích své největší slávy.