O přísadách v prostředcích Vanish

1. Mohu produkty Vanish nahradit běžný prací přípravek?

Ne. I nadále je nutno používat běžný prací přípravek. Složení produktů Vanish je takové, aby se používaly s pracím přípravkem, a nikoli ho nahrazovaly.

2. Lze s pomocí přípravku Vanish odstranit skvrny z vlny nebo hedvábí?

Naše gelové produkty lze použít na vlnu i na hedvábí. Vždy se řiďte pokyny pro praní na oděvu. Podrobnější informace najdete na podstránkách jednotlivých produktů.

 

 

3. Ovlivní tyto produkty barvu prádla?

Vanish lze na oblečení použít naprosto bez obav, že by jeho barvy vybledly. Máte-li však přesto o použití přípravku Vanish na nějaký oděv pochybnosti, vždy ho nejprve vyzkoušejte na malé části oděvu.

4. Mohu při ručním praní použít gelové kapsle Vanish Power Shots?

Tento produkt není vhodný pro ruční praní. Je určen výhradně pro použití v pračkách. Podrobné informace najdete na stránce produktu Vanish Power Shots.

5. Mohu zároveň s produkty Vanish používat bělidlo?

Používání bělidel ve spojení s produkty Vanish nedoporučujeme. Chcete-li svému bílému prádlu dodat jas, doporučujeme použít přípravek z produktové řady Vanish Oxi Action Crystal White.

6. Při jaké teplotě se mají prostředky Vanish používat?

Vanish je vhodné používat při jakékoli teplotě a lze ho používat dokonce i při 30 stupních.

7. Peru hodně bílého prádla a nelíbí se mi, že časem šedne. Co můžu udělat?

Produktová řada Vanish Oxi Action Crystal White je určena k tomu, aby tomuto problému předcházela, a obsahuje bělicí složky, které vaše bílé prádlo uchovají křišťálové bílé!

8. Musím prát mnoho oblečení různých barev a velmi se obávám ztráty barev. Co můžu udělat?

Použijte produkt Vanish Magnets. Produkt Vanish Magnet prokazatelně zamezuje ztrátě barev a také napomáhá odstraňování skvrn