Šťáva z červeného ovoce a bílé tkaniny

Jak odstranit skvrnu

Na BÍLÉ PRÁDLO použijte prášek Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo s bělicím efektem a na BAREVNÉ PRÁDLO použijte prášek Vanish Gold Oxi Action

Stava z cerveneho ovoce na obleceni – pro bile pradlo

 

Vanish Gold Oxi Action odstraňovač skvrn na bílé prádlo

Vanish Gold Oxi Action odstraňovač skvrn na bílé prádlo

Vanish Gold na bílé prádlo odstraní za pouhých 30 vteřin až 7 dní zaschlé skvrny,* a vaše prádlo bude až o 3 odstíny bělejší**

Prášek Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo

Namáčení

1:

Nechte zcela rozpustit 1 odměrku prášku Vanish ve 4 litrech teplé vody (max. 40 °).

2:

Barevné prádlo namočte na 1 hodinu (nejdéle), bílé prádlo na 6 hodin (nejdéle).

3:

Přidejte další odměrku prášku Vanish k praní a perte s běžným pracím přípravkem jako obvykle.

Důležité:

Vždy se řiďte návodem k použití nacházejícím se na obalu produktu Vanish. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na lakované nebo barvené povrchy – například dřevo, kovy atd.

Bylo to správné řešení pro vaši skvrnu?

Nenašli jste hledané řešení?

Náš hlavní tip na odstranění skvrn od šťávy z červeného ovoce je: jakmile si skvrny všimnete, namočte utěrku ve studené vodě a skvrnu na koberci vydrhněte. Nechte uschnout.

Odstraňte skvrnu co nejdřív.

Místo, kde se skvrna udělala, opláchněte studenou vodou.

Nechte skvrnu alespoň 5 minut být. Pak ji nad dřezem opláchněte z rubové strany horkou vodou. Voda by měla být co nejvíc horká, aby dokázala vytlačit skvrnu z látky.

Opláchněte a důkladně vymáchejte.

Oblíbené články

Skvrny od ovocné šťávy se objevují velmi často a během dne se mohou objevit kdykoli, v zaměstnání i v domácnosti. Mnozí lidé jsou přesvědčeni, že skvrny od ovocné šťávy se nelze zbavit a že šaty, na kterých se udělá, jsou zničené. Přípravek Vanish Oxi Action však může skutečně pomoci skvrny od ovocné šťávy snadno odstranit. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, řiďte se níže uvedenými pokyny.