stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD KRVE

Na skvrny od krve se často přijde, až když v látce zaschly. Pokud jste někdy měli na šatech skvrnu od krve, asi víte, jak obtížné je se jí zbavit. Často se předpokládá, že pokud se říznete, odřete nebo se vám z nosu spustí krev, budou šaty zničené; Vanish Oxi Action je ale vždy po ruce, aby vám pomohl skvrny od krve bez obtíží odstranit.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD KRVE

Chcete-li se zbavit skvrn od krve, doporučujeme použít prášek Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Vanish Oxi Action prášek
METODA: namáčení
  1. Ve 4 litrech teplé vody (max. 40°) nechte rozpustit 1 odměrku prášku Vanish Oxi Action.
  2. Barevné prádlo namočte na 1 hodinu (nejdéle), bílé prádlo na 6 hodin (nejdéle).
  3. Perte jako obvykle běžným pracím přípravkem a přidejte další odměrku prášku Vanish Oxi Action.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD KRVE

Na skvrny od krve je nejlepší studená voda, jelikož se krev rozloží a rozpustí. Teplá nebo horká voda krev doslova "uvaří" a skvrnu pak bude obtížnější odstranit.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD KRVE – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly. Čistou, studenou vodou co nejvíc krve odstraňte. Nezapomeňte nechat vodu na látku téct z obou stran. Snažte se krev pokud možno nerozmazat. Skvrnu vysajte vlhkým ubrouskem.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci dostat skvrny z oblečení a také z koberce. Vanish Oxi Action vám může rovněž pomoci odstranit skvrny od oleje nebo od čaje.