stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD TĚLESNÝCH TEKUTIN

Skvrny od tělesných tekutin mohou představovat problém, zejména pro ty z nás s malými dětmi a pro kohokoli, kdo nosí světlou košili, která po dni stráveném v kanceláři tak často skončí se špinavým límcem. Tyhle skvrny lze s produkty Vanish Oxi Action vyčistit, stačí postupovat podle pokynů níže.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD TĚLESNÝCH NEČISTOT

Chcete-li se zbavit skvrn od tělesných nečistot, doporučujeme použít sprej Vanish Oxi Action nebo tekutý Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Řešení 2 Řešení 2
Vanish Oxi Action sprej na předčištění

Nastříkejte přímo na místo, kde se skvrna nachází, počkejte nejdéle 5 minut a dejte prát.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

Vanish Oxi Action tekutý
Naneste tekutinu přímo na skvrnu, 5 minut počkejte a potom dejte normálně vyprat; k prádlu přidejte jednu dávku tekutého Vanishe Oxi Action. Odolné a zaschlé skvrny doporučujeme namočit. Do 4 litrů teplé vody (max. 40°) přidejte jednu dávku (100 ml) tekutého Vanishe Oxi Action a zašpiněnou látku namočte, barevné prádlo nejdéle na 1 hodinu, bílé nejdéle na 6 hodin. Perte jako obvykle, nebo důkladně vymáchejte. Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.
 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD TĚLESNÝCH NEČISTOT

U většiny skvrn, jejichž základ tvoří bílkoviny (např. skvrny od tělesných nečistot), je důležité dostat na skvrnu studenou vodu. Teplo může změnit chemickou strukturu skvrny tvořené bílkovinami, takže je pak mnohem obtížnější ji odstranit. Zašpiněný oděv prostě propláchněte studenou vodou.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD TĚLESNÝCH NEČISTOT –
UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly.

Skvrnu pro začátek omyjte pod tekoucí studenou vodou.
Potom, jakmile budete Vanish mít, postupujte podle pokynů výše a skvrnu dočista odstraňte.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci odstranit skvrny od kávy a také skvrny od make-upu, červeného vína a stolního oleje.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.