stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD POTU

Skvrny od potu... Čím usilovněji pracujete, tím je pravděpodobnější, že vás potkají! Často je obtížné určit, jestli skvrnu od potu skutečně zapříčinilo pocení, nebo jestli ji způsobil deodorant, který používáte. Vanish Oxi Action se dokáže vypořádat s obojím; nemusíte mít tedy nikdy strach, že vám pot zanechá na šatech skvrny.

JAK ODSTRANIT ŽLUTÉ SKVRNY OD POTU

Chcete-li se zbavit skvrn od potu, doporučujeme použít tekutý Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Řešení 2 Řešení 2
Vanish Oxi Action tekutý
Naneste tekutinu přímo na skvrnu, 5 minut počkejte a potom dejte normálně vyprat; k prádlu přidejte jednu dávku tekutého Vanishe Oxi Action.
Odolné a zaschlé skvrny doporučujeme namočit. Do 4 litrů teplé vody (max. 40°) přidejte jednu dávku (100 ml) tekutého Vanishe Oxi Action a zašpiněnou látku namočte, barevné prádlo nejdéle na 1 hodinu, bílé nejdéle na 6 hodin.
Perte jako obvykle, nebo důkladně vymáchejte.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

Vanish Gold Gel Oxi Action

Předčištění:

  1. Pomocí dávkovače tekutého Vanishe Gold Oxi Action naneste tekutinu přímo na skvrnu.
  2. Podle potřeby do skvrny jemně vtírejte pomocí spodní strany dávkovače.
  3. Tekutinu nechte působit na skvrně maximálně 10 minut.
  4. Do pračky vložte dávkovač s 60 ml Vanishe a perte jako obvykle spolu s běžným pracím prostředkem.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití nacházejícím se na obalu Vanishe. Nepoužívejte na prádlo, které vyžaduje suché čištění. Nelijte přípravek na kovové části oděvů (např. knoflíky, zip).

Chcete-li se o Vanishi Gold dozvědět víc, klikněte sem. 

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD POTU

Neoblékejte si košili dřív, než přibližně 30 vteřin poté, co jste použili deodorant. Tak deodorant získá čas zaschnout a měla by se tím snížit šance, že se udělá skvrna.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD POTU – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly. Co nejdřív dejte oděv na hodinu namočit do teplé vody. Perte jako obvykle (zkontrolujte pokyny k praní) - k běžnému pracímu přípravku přidejte 100 ml tekutého Vanishe.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci odstranit skvrny od čaje a také skvrny od make-upu a skvrny na koberci. Rovněž může pomoci zbavit oblečení nebo koberec skvrn od trávy.

expand
ČÍM TO, ŽE SKVRNY OD POTU VZNIKAJÍ?

Skvrny od potu v podpaží vznikají tehdy, když se složky antiperspirantu smísí s přírodními solemi v potu. Řada deodorantů obsahuje sloučeniny hliníku, které mají zmírnit vlhkost. Tento hliník je zodpovědný za vznikání skvrny a zežloutnutí látky. Tyto skvrny vás pravděpodobně potkají po ustavičném nošení, než že by se objevily z ničeho nic.