ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD MAKE-UPU

Každý, kdo používá make-up, se jistě někdy musel potýkat se skvrnami. Skvrny od make-upu jsou dvojího druhu: nemastné skvrny, které zanechává pudr, a mastné skvrny, například takové, které zanechává podklad. Tekutý Vanish Oxi Action může být v domácnosti pomocnou rukou, až se jich budete zbavovat.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD MAKE-UPU

Chcete-li se zbavit skvrn od make-upu, doporučujeme použít tekutý Vanish Oxi Action anebo sprej Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Řešení 2 Řešení 2
Řešení 3 Řešení 3
Vanish Oxi Action tekutý
Ze zašpiněného místa odstraňte co nejvíc make-upu. Naneste tekutinu přímo na skvrnu, 5 minut počkejte a potom dejte normálně vyprat; k prádlu přidejte jednu dávku tekutého Vanishe Oxi Action. Odolné a zaschlé skvrny doporučujeme namočit. Do 4 litrů teplé vody (max. 40°) přidejte jednu dávku (100 ml) tekutého Vanishe Oxi Action a zašpiněnou látku namočte, barevné prádlo nejdéle na 1 hodinu, bílé nejdéle na 6 hodin. Perte jako obvykle, nebo důkladně vymáchejte.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

Vanish Oxi Action sprej na předčištění
Nastříkejte přímo na místo, kde se skvrna nachází, počkejte nejdéle 5 minut a dejte prát. Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.
Vanish Gold Gel Oxi Action

Předčištění:

  1. Pomocí dávkovače tekutého Vanishe Gold Oxi Action naneste tekutinu přímo na skvrnu.
  2. Podle potřeby do skvrny jemně vtírejte pomocí spodní strany dávkovače.
  3. Tekutinu nechte působit na skvrně maximálně 10 minut.
  4. Do pračky vložte dávkovač s 60 ml Vanishe a perte jako obvykle spolu s běžným pracím prostředkem.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití nacházejícím se na obalu Vanishe. Nepoužívejte na prádlo, které vyžaduje suché čištění. Nelijte přípravek na kovové části oděvů (např. knoflíky, zip).

Chcete-li se o Vanishi Gold dozvědět víc, klikněte sem. 

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD MAKE-UPU

Je-li skvrna od make-upu odstraněna bez použití saponátu, často po sobě může zanechat nezřetelnou mastnou stopu. Ujistěte se, že tomu tak není, než čištěný oděv usušíte, jinak bude tuto stopu velmi náročné odstranit.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD MAKE-UPU – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly. Nemastné skvrny od make-upu jako oční stíny a tvářenku odstraňte tak, že prášek z šatů zlehka smetete. Dejte pozor, abyste skvrnu nezvětšili. Opláchněte čistou vodou a potom ze zašpiněného místa vysajte co nejvíc tekutiny čistou utěrkou nebo ubrouskem. Až budete doma, dejte oděv prát se 100 ml tekutého Vanishe Oxi Action.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci dostat skvrny z koberce a také se postarat o to, abyste měli košile beze skvrn. Vanish Oxi Action se rovněž vypořádá se skvrnami od kávy a červeného vína.

expand
JAK TO, ŽE JSOU SE SKVRNAMI OD MAKE-UPU TAKOVÉ
POTÍŽE?

Make-up po sobě zanechává skvrny tak často proto, že obsahuje množství pigmentů, např. jasně růžový nebo bronzový obsažené v obličejové kosmetice. Obvykle je to mastný make-up, který zanechává nejvíc problematické a nepříjemné skvrny.