stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ŘASENKY

Řasenka se vyskytuje v kabelkách a na toaletních stolcích, kam se jenom podíváte - ale i když na řasách vypadá skvěle, pokud se vám rozmaže po oblíbených šatech, už to taková sláva není! Skvrna od řasenky je jedna z nejnepříjemnějších, a sice proto, že je tmavá a mastná.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD ŘASENKY

Chcete-li se zbavit skvrn od řasenky, doporučujeme použít tekutý Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Řešení 2 Řešení 2
Vanish Oxi Action tekutý
Naneste tekutinu přímo na skvrnu, 5 minut počkejte a potom dejte normálně vyprat; k prádlu přidejte jednu dávku tekutého Vanishe Oxi Action.
Odolné a zaschlé skvrny od řasenky doporučujeme namočit. Do 4 litrů teplé vody přidejte jednu dávku (100 ml) tekutého Vanishe Oxi Action a zašpiněnou látku namočte, barevné prádlo nejdéle na 1 hodinu, bílé nejdéle na 6 hodin.
Následně perte jako obvykle, nebo důkladně vymáchejte. Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.
Vanish Gold Gel Oxi Action

Předčištění:

  1. Pomocí dávkovače tekutého Vanishe Gold Oxi Action naneste tekutinu přímo na skvrnu.
  2. Podle potřeby do skvrny jemně vtírejte pomocí spodní strany dávkovače.
  3. Tekutinu nechte působit na skvrně maximálně 10 minut.
  4. Do pračky vložte dávkovač s 60 ml Vanishe a perte jako obvykle spolu s běžným pracím prostředkem.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití nacházejícím se na obalu Vanishe. Nepoužívejte na prádlo, které vyžaduje suché čištění. Nelijte přípravek na kovové části oděvů (např. knoflíky, zip).

Chcete-li se o Vanishi Gold dozvědět víc, klikněte sem. 

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD ŘASENKY

Jak po vodě odolné, tak po vodě neodolné řasence může zůstat slabá stopa, neodstraní-li se ihned. Řasenka je většinou tmavé barvy, takže skvrny jsou dost viditelné; čím déle budete s čištěním skvrny otálet, tím obtížněji se bude odstraňovat.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ŘASENKY – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, když se vám někde udělala skvrna od řasenky, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit, a to i po tom, co zaschly: Všechnu ulpělou řasenku tupým nožem nebo podobným nástrojem velice opatrně odstraňte. Na oděv naneste malé množství studené vody a skvrnu lehkými dotyky otírejte. Až budete doma, dejte oděv prát se 100 ml tekutého Vanishe Oxi Action.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci odstranit skvrny od čaje a červeného vína. Vanish Oxi Action se rovněž vypořádá se skvrnami od potu, krve i oleje.

expand
JAK TO, ŽE JSOU SE SKVRNAMI OD ŘASENKY TAKOVÉ POTÍŽE?

Řasenka po sobě zanechává tak nepříjemné skvrny proto, že je mastná a má tmavou barvu. Mastné substance jsou náchylné se do látky velice rychle vsakovat a mohou zanechávat skvrny, které jsou skutečně obtížně odstranitelné.