stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ZMRZLINY

Skvrny od zmrzliny mohou nejlepší okamžik dne rychle proměnit v nejhorší. Ale žádný strach - mít v kuchyni prášek Vanish Oxi Action znamená pomocnou ruku, takže se tohoto druhu skvrn zbavíte snadno a rychle. Není nutné, aby vám tahle nehoda zkazila dobrou náladu!

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD ZMRZLINY

Chcete-li se zbavit skvrn od zmrzliny, doporučujeme použít prášek Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Vanish Oxi Action prášek
METODA: namáčení
  1. Ve 4 litrech teplé vody (max. 40°) nechte rozpustit 1 odměrku prášku Vanish Oxi Action.
  2. Barevné prádlo namočte na 1 hodinu (nejdéle), bílé prádlo na 6 hodin (nejdéle).
  3. Perte jako obvykle běžným pracím přípravkem a přidejte další odměrku prášku Vanish Oxi Action.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD ZMRZLINY

Naše prvořadé doporučení ohledně odstraňování skvrn od zmrzliny je namočit skvrnu do studené vody a opatrně ji očistit houbou, než dáte oděv do pračky. Dbejte na to, aby voda byla studená, jelikož horká voda může reagovat s proteinem ve zmrzlině, takže pak bude obtížnější skvrnu odstranit.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ZMRZLINY – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly. Opatrně odstraňte všechnu ulpělou zmrzlinu a potom vezměte čistý, navlhčený papírový ručník (nebo utěrku) a zlehka ho ke skvrně od zmrzliny přikládejte, dokud z ní co nejvíc neodstraníte. Jakmile si pak Vanish koupíte, postupujte podle pokynů výše a skvrnu úplně odstraňte.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci odstranit skvrny od maziva a také zbavit koberec skvrn od kávy. Rovněž může pomoci odstranit skvrny od krve i od kečupu.