stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

Odstraňování skvrn od kávy

Cestou do kanceláře si koupíte kafe a potom se snažíte stihnout tramvaj - než se nadějete, vyšplíchne káva z toho drobného otvoru ve víčku a stéká vám po košili. Na schůzce, kterou jste si sjednali na devátou, tak sice nezapůsobíte nejlepším dojmem, ale pokud použijete Vanish Oxi Action, můžete alespoň zajistit, že se to na další schůzce nebude opakovat.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD KÁVY

Na odstranění skvrn od kávy doporučujeme použít prášek Vanish Oxi Action prášek:

Řešení 1 Řešení 1
Vanish Oxi Action prášek

Vanish Oxi Action prášek:

předčištění
1. Smícháním 1/4 odměrky prášku a 3/4 odměrky vody (max. 40°) vytvořte kašičku.
2. Podle potřeby směs jemně vtírejte do skvrny pomocí spodní, výstupky opatřené části odměrky.
3. Nechte směs na skvrnu 10 minut působit (nejdéle).
4. Perte jako obvykle běžným pracím přípravkem a přidejte další odměrku Vanishe.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD KÁVY

Naše prvořadé doporučení ohledně odstraňování kávových skvrn je nenechat skvrnu zaschnout! Nevyčistíte-li skvrnu okamžitě, bude obtížnější odstranit ji později. Rovněž bychom radili znečištěnou věc nedrhnout - to totiž skvrnu pouze ještě víc rozmaže, takže bude vypadat mnohem hůř. Zkuste ji vysát, ale nedrhněte ji!

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD KÁVY – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly.
  1. Vezměte čistý, navlhčený papírový ručník (nebo utěrku) a zlehka ho ke skvrně od čaje nebo kávy přikládejte, dokud z ní co nejvíc neodstraníte.
  2. Postupujte podle pokynů pro použití Vanishe, jak jsou uvedeny výše.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci odstranit skvrny od krve a také napomoci tomu, že budete mít oblečení beze skvrn. Vanish Oxi Action může také pomoci odstranit skvrny od čokolády nebo koly.