stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ČOKOLÁDY

Skvrny od čokolády... Existuje vůbec někdo, kdo se s nimi někdy nemusel potýkat? Pokud jde o věci, které zanechávají na oblečení skvrny, je čokoláda jednou z nejběžnějších. Vanish ví, že i když čokoládu zbožňujeme všichni, nenávidíme skvrny, které může způsobit! Není však třeba podléhat panice, máte-li doma Vanish Oxi Action, který pomáhá oblečení skvrn od čokolády zbavit. Chcete-li dosáhnout lepších výsledků, prostě jen postupujte podle našich pokynů níže.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD ČOKOLÁDY

Chcete-li se zbavit skvrn od čokolády, doporučujeme použít prášek Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Vanish Oxi Action prášek
METODA: namáčení
  1. Se 4 litry teplé vody (max. 40°) smíchejte 100 ml tekutého Vanishe Oxi Action.
  2. Barevné prádlo namočte na 1 hodinu (nejdéle), bílé prádlo na 6 hodin (nejdéle).
  3. Dejte do pračky dávkovač se 100 ml Vanishe a perte jako obvykle s běžným pracím přípravkem.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD ČOKOLÁDY

Je-li skvrna od čokolády odstraněna bez použití saponátu, často po sobě může zanechat nezřetelnou mastnou stopu. Ujistěte se, že tomu tak není, než čištěný oděv usušíte, jinak bude tuto stopu velmi náročné odstranit.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ČOKOLÁDY – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly. Nožem nebo lžící co nejvíc čokolády odstraňte. Buďte přitom opatrní, abyste ji ještě víc nerozetřeli.Do místa, kde po čokoládě zůstala skvrna, opatrně vetřete trochu mýdla a zlehka po něm přejíždějte vlhkou utěrkou, aby se skvrna rozpustila. Opláchněte čistou vodou a potom ze znečištěného místa čistou utěrkou nebo ubrouskem co nejvíc tekutiny vysajte.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci zbavit skvrn koberec a také odstranit skvrny od červeného vína, stolního oleje anebo potu.

expand
JAK TO, ŽE JSOU SE SKVRNAMI OD ČOKOLÁDY TAKOVÉ
POTÍŽE?

Čokoláda po sobě zanechává skvrny tak často proto, že taje při nízké teplotě a obsahuje kakaové máslo a mléčnou sušinu - dvě látky zanechávající skvrny.