stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ČERVENÉHO VÍNA

Všichni víme, jaké to je, když rozlijeme sklenici červeného vína a to se nám dostane na šaty nebo na koberec. Rozlité červené víno může pokazit večeři nebo vás uvést do rozpaků na networkingové akci. Nemyslíme si, že by skvrny od červeného vína měly být pro kohokoli problémem - s Vanishem Oxi Action se můžete spolehnout, že zbavit se jich bude snadné.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD ČERVENÉHO VÍNA

Chcete-li z něčeho dostat ty nepříjemné skvrny od červeného vína, doporučujeme použít prášek: Vanish Oxi Action prášek:

Řešení 1 Řešení 1
Řešení 2 Řešení 2
Vanish Oxi Action prášek

METODA: namáčení

  1. Ve 4 litrech teplé vody (max. 40°) nechte rozpustit 1 odměrku prášku Vanish Oxi Action.
  2. Barevné prádlo namočte na 1 hodinu (nejdéle), bílé prádlo na 6 hodin (nejdéle).
  3. Perte jako obvykle běžným pracím přípravkem a přidejte další odměrku prášku Vanish Oxi Action.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

Vanish Gold Oxi Action prášek

Namáčení:

  1. Ve 4 litrech teplé vody (max. 40 °C) rozpusťte jednu odměrku a nechte prádlo máčet. 
  2. Barevné prádlo: Nechte máčet maximálně 1 hodinu.
    Bílé prádlo: Nechte máčet maximálně 6 hodin.
  3. Do přihrádky k pracímu prostředku přidejte 1 odměrku (v případě odolných a zaschlých skvrn) nebo ½ odměrky (v případě běžných skvrn) prášku Vanish Gold. Perte jako obvykle.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití nacházejícím se na obalu Vanishe. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrchy ošetřené nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kovy atd. 

Super posílené složení je to nejlepší od Vanishe a je tak silné, že některé skvrny odstraní za pouhých 30 vteřin! 

Chcete-li se o Vanishi Gold dozvědět víc, klikněte sem. 

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK ODSTRAŇOVAT SKVRNY OD ČERVENÉHO VÍNA

Naše prvořadé doporučení ohledně odstraňování skvrn od červeného vína je toto: nenechte skvrnu zaschnout! Nevyčistíte-li červené víno okamžitě, bude obtížnější ho odstranit později. Rovněž bychom radili znečištěnou věc nevysoušet, dokud se vám nepodaří skvrnu od vína odstranit do té míry, s níž budete sami spokojeni.

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ČERVENÉHO VÍNA – UŽITEČNÉ
RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly.

Co nejrychleji na skvrnu nasypte sůl, aby červené víno nasála. Na místo zlehka přikládejte suchou utěrku. Dejte pozor, abyste skvrnu ještě nezvětšili. 
Nezapomeňte se snažit přikládat ji ve směru dovnitř skvrny, aby se skvrna nezvětšila. Nesnažte se skvrnu utěrkou vydrhnout, jinak ji rozmažete a zvětšíte.
Místo, na které se vám víno vylilo, zkuste znovu vysát novým papírovým ručníkem navlhčeným vodou. Je-li třeba, opakujte krok č. 2.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci odstranit skvrny z koberce a také vám pomůže zdárně se zbavit skvrn od čaje a kávy.

 

expand
CO SKVRNY OD ČERVENÉHO VÍNA ZPŮSOBUJE?

Pigment ve víně, antokyanin, který pochází ze slupek hroznů. Tyto antokyaniny jsou příčinou skvrn od červeného vína, jelikož snadno přilnou k jakémukoli vláknitému materiálu. Prášek Vanish Oxi Action má takové složení, aby na antokyaniny bezprostředně působil.