stain.StainImageDamp.mediaItem.Image.altText

ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN OD ČAJE

Čajové skvrny! Dennodenně mnoha lidem zkazí chvíle zaslouženého oddychu. Vychutnáváte si šálek čaje a z ničeho nic máte na košili, na koberci nebo na pohovce hnědou skvrnu. Chceme, aby lidé napravo nalevo přestali vyhazovat oblečení kvůli skvrnám od čaje - máte-li po ruce Vanish Oxi Action, můžete se spolehnout, že zbavit se jich bude snadné.

JAK ODSTRANIT SKVRNY OD ČAJE

Chcete-li se zbavit skvrn od čaje, doporučujeme použít tekutý Vanish Oxi Action:

Řešení 1 Řešení 1
Vanish Oxi Action tekutý

METODA: předčištění

  1. S pomocí nového dávkovače tekutého Vanishe Oxi Action naneste tekutinu přímo na skvrnu.
  2. Podle potřeby do skvrny jemně vtírejte spodní částí dávkovače.
  3. Tekutinu nechte na skvrně po dobu 10 minut (nejdéle).
  4. Dejte do pračky dávkovač se 100 ml Vanishe a perte jako obvykle s běžným pracím přípravkem.

Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrch ošetřený nátěrem nebo lakem - např. na dřevo, kov atd.

 

Pro více typů, klikněte na tlačítko níže:

expand
TIPY, JAK SE ZBAVIT SKVRN OD ČAJE

Naše prvořadé doporučení ohledně odstraňování čajových skvrn je nenechat skvrnu zaschnout! Nevyčistíte-li skvrnu okamžitě, bude obtížnější odstranit ji později. Rovněž bychom radili znečištěnou věc nedrhnout - to totiž skvrnu pouze ještě víc rozmaže, takže bude vypadat mnohem hůř. Zkuste ji vysát, ale nedrhněte ji!

expand
ODSTRAŇOVÁNÍ ČAJOVÝCH SKVRN – UŽITEČNÉ RADY

Nemáte-li po ruce prostředek na odstraňování skvrn Vanish, není třeba věšet hlavu. I tak můžeme poskytnout užitečnou radu ohledně toho, jak se skvrn zbavit. Vanish vám pomůže skvrny odstranit i po tom, co zaschly. Vezměte čistý, navlhčený papírový ručník (nebo utěrku) a zlehka ho ke skvrně od čaje nebo kávy přikládejte, dokud z ní co nejvíc neodstraníte. Postupujte podle pokynů pro použití Vanishe, jak jsou uvedeny výše.

Další užitečné tipy ohledně odstraňování skvrn

Vanish může pomoci odstranit skvrny od krve a také napomoci tomu, že budete mít oblečení beze skvrn. Vanish Oxi Action může také pomoci odstranit skvrny od čokolády nebo koly.