Časté dotazy

O VANISHI

Jak Vanish používat?

Každý produkt má jasný návod k použití. Návod najdete na podstránkách jednotlivých produktů na našich internetových stránkách nebo na zadní straně balení.

O NAŠICH PRODUKTECH

Kde lze Vanish koupit?

Celou řadu produktů Vanish najdete v běžném supermarketu, nebo můžete případně navštívit naši stránku pro nákup on-line, jejímž prostřednictvím se dostanete na stránky prodejců, kde můžete Vanish zakoupit.

O ČISTIČÍCH KOBERCŮ A BYTOVÉHO TEXTILU

Lze Vanish použít na koberec?

Produkty Vanish na čištění koberců a čalounění není vhodné použít na sametové materiály, brokát nebo materiály nevhodné k mokrému čištění. Navštivte prosím podstránky věnované jednotlivým produktům.

O PŘÍSADÁCH V PROSTŘEDCÍCH VANISH

Lze prací přípravek nahradit produkty Vanish?

Ne. Je třeba i nadále používat běžný prací přípravek. Produkty Vanish mají složení určené ke společnému užití s pracím přípravkem a nemají ho nahrazovat.

Lze s Vanishem zbavit skvrn vlnu nebo hedvábí?

Naše gelové produkty lze použít jak na vlnu, tak na hedvábí. Vždy se řiďte pokyny k praní na oděvu. Chcete-li se dozvědět podrobnější informace, navštivte prosím podstránky věnované jednotlivým produktům.

Budou mít tyto produkty vliv na barvu prádla?

Vanish můžete na oblečení použít naprosto bez obav, že by jeho barva vybledla. Máte-li však o použití Vanishe na nějaký oděv pochybnosti, vždy ho nejprve na malé části oděvu vyzkoušejte.

Lze s prostředky Vanish použít bělidlo?

Bělidlo s prostředky Vanish používat nedoporučujeme. Chcete-li svému bílému prádlu dodat jas, doporučujeme použít prostředek z produktové řady Vanish Oxi Action Crystal bílý.

Za jaké teploty prostředky Vanish používat?

Vanish je vhodné používat za jakékoli teploty a lze ho používat i při 30 stupních.

Peru hodně bílého prádla a nelíbí se mi, že časem zešedne. Co s tím?

Produktová řada Vanish Oxi Action Crystal bílý je určena k tomu, aby takovému problému předcházela, a obsahuje složky, které vaše bílé prádlo uchovají křišťálové bílé!

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Co mám dělat v případě požití Vanishe?

Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a produkt včetně obalu vezměte s sebou.

Co mám dělat, pokud se mi Vanish dostane do očí?

Oči neprodleně vymyjte dostatečným množstvím studené vody a vyhledejte lékařskou pomoc.